SWEET TEAM

Space designing is more than just building the right atmosphere in the interior.
Through prudent arrangement we have the opportunity to express the most important features of our brand.
The original image of bakery, pastry shop, ice cream parlor decides today about the place of purchase
and client’s consumption.

OUR OFFER INCLUDES:

– site visit, during which our consultants will identify your needs

– comprehensive range of furniture for exhibition, refrigerated cabinets and a dedicated lighting

– ability to carry out the whole design process, from the inventory, through functional plan, visualizations and supervision

BENEFITS:

– consistent design of all elements allows to create a commercial space with high standards

– a place where everyone wants to stay for longer

– effective building of CUSTOMER EXPERIENCE affects on positive perception of confectionary, ice cream or bakery brand

 

Studio Projektowe GRIDStudio Projektowe GRID - zdjęcie portretowe

Jesteśmy kreatywnym, interdyscyplinarnym zespołem, który oferuje kompleksową obsługę z zakresu aranżacji wnętrz, identyfikacji wizualnej oraz wzornictwa przemysłowego. Realizujemy zarówno projekty wnętrz użyteczności publicznej jak i prywatnej, zapewniając Klientom pełne wsparcie na wszystkich etapach przebiegu inwestycji. Wiedza i doświadczenie oraz różnorodne umiejętności naszych projektantów pozwalają na realizację nawet najbardziej niestandardowych i wymagających zleceń. Każdy kolejny projekt traktujemy jak nowe wyzwanie.

 

Luca Zandomenego – ArchitektLuca Zandomenego - zdjęcie portretowe

Projektant wnętrz z doświadczeniem w aranżowaniu przestrzeni publicznych i prywatnych. Specjalista od obiektów z sektora retail, rezydencji, a także od wzornictwa przemysłowego w zakresie oświetlenia. Z mojego punktu widzenia istotą projektowania jest to, aby przedmioty codziennego użytku lepiej funkcjonowały. Moim zadaniem zaś to, aby zaproponować użytkownikom jak najbardziej przyjazne rozwiązania.

 

rossana_kochamslodkieRossana Luchetta – Architekt

Absolwentka architektury we Florencji. Po studiach skupiła się na wzornictwie i projektowaniu wnętrz, zwracając szczególną uwagę na potrzeby klienta. Wykładowca w Eksperymentalnym Centrum Designu Poliarte w Ankonie, co gwarantuje jej ciągły rozwój, aktualizację obowiązujących trendów. Wyjątkowo przygotowana do pracy w grupie, konfrontuje się ciągle z rożnymi rodzajami kompetencji, co z kolei zapewnia jej rozwój osobisty.

 

Monika Grojec – Architekt

Projektantka wnętrz, designerka, specjalista od szeroko rozumianej komunikacji wizualnej. Właścicielka Pracowni Projektowej KWADRAT DESIGN STUDIO, która powstała z potrzeby kreowania przestrzeni i tworzenia niepowtarzalnych miejsc i rzeczy, specjalizując się zarówno w formach użyteczności publicznej jak i prywatnej, parając się jednocześnie formami wzornictwa przemysłowego oraz mniejszymi przedsięwzięciami graficznymi. Właścicielka KWADRATU to niepoprawna entuzjastka chodzenia na boso, długiego snu i pracy po nocach. Kocha psy, małe dzieci no i oczywiście KOCHA SŁODKIE…